Nejnovější zprávy: Už zase! Klimkovický tunel byl opět zavřený, znovu vypadl proud Dopravu na Rudné budou místo semaforů řídit několik týdnů policisté

Společnost

Ostravské flanelové dny nabídnou Petru Pavlovi funkci prezidenta

Módní a společenský festival Ostravské flanelové dny dnes oficiálně nabídne generálovi ve výslužbě Petru Pavlovi čestnou funkci prezidenta festivalu.

Foto: se svolením Petra Pavla

"Jedeme do Prahy a pevně věříme, že Petr Pavel naši nabídku se vší vážností přijme a ujme se funkce prezidenta Ostravských flanelových dnů," uvedl předseda organizačního výboru festivalu Jaroslav Baďura.

Ostravské flanelové dny, jejichž první ročník začal v polovině ledna a končí dnes, chtějí založit tradici, která nikdy neskončí. Více o myšlenkách akce čtěte v článku Začínají Ostravské flanelové dny. Akce chce ukázat, že flanel má budoucnost.

Během pouhých deseti dnů se k myšlence návratu flanelu jako poctivé, solidní a slušné látky s budoucností přihlásily stovky a tisíce lidí z celé země.

Do soutěže Ukaž flanel! se s mimořádně vkusnými a mnohdy i fashion vyvedenými fotografiemi přihlásily na facebookovém profilu Ostravských flanelových dnů stovky nadšenců.

Festival podpořila také celá řada osobností. K jeho myšlenkám se připojil například známý ostravský herec Norbert Lichý nebo podnikatel a majitel fotbalového klubu Baník Ostrava Václav Brabec.

K myšlenkám flanelu se postupně přihlásili i další fanoušci z celé země a akce, která svým významem původně neměla překročit hranice módních salonů Ostravy a Moravskoslezského kraje, rezonuje v celé zemi a dokonce i v zahraničí.

"Víme, že Petr Pavel zároveň kandiduje i na prezidenta České republiky a doufáme, že jeho případné vítězství v této volbě nezkomplikuje jeho angažmá v čele Ostravských flanelových dnů," uvedl Jaroslav Baďura, který se chce s Petrem Pavlem dnes v Praze setkat a čestnou funkci prezidenta mu osobně nabídnout.

O výsledku tohoto nejen pro ostravskou módní scénu důležitého jednání vás budeme informovat.