Společnost
16/01/2023 Admin PATRIOT

Začínají Ostravské flanelové dny! Akce chce ukázat, že flanel má budoucnost

Začíná první ročník Ostravských flanelových dnů.

Akce, kterou pořádá Magazín PATRIOT, si klade za cíl návrat dobrého jména látky zvané flanel. Látky, kterou nosí pracovití, slušní, vychovaní, vlídní, solidní, vzdělaní i nevzdělaní obyvatelé Ostravy a celého Moravskoslezského kraje, látky, na kterou se neprávem zapomíná.

Flanel se podle odborníků z předních ostravských univerzit hodí na šichtu i do divadla, na Baníček i Vítky, na pivo i na Lysou, do dobrých časů i do nepohody.

"Pro první ročník akce jsme zvolili termín 16. až 28. ledna 2023. Nejen podle meteorologů v těchto dnech totiž atmosféra zhoustne, přituhne, očekává se zhoršené počasí, přeháňky, větry, plískanice, výskyt rozbředlé sněhové hmoty a atmosferických poruch, pocitová teplota bude klesat, místy to může hodně nepříjemně fičet. A co na tuto dobu zvolit za oblečení jiného než kvalitní a solidní flanel?" ptá se šéfredaktor Magazínu PATRIOT Jaroslav Baďura.

"V minulých dnech několikrát zaznělo v módních kruzích, že Ostrava a Praha jsou dva jiné světy. Já si ale nemyslím, že všichni Ostravané chodí špatně oblečení. Akce Ostravské flanelové dny ukáže nejen Praze, ale celému Česku a možná i Brnu, že i my v Ostravě a v celém kraji máme vkus, když chceme," říká šéfredaktor Baďura.

Redakce připravuje na facebookovém profilu Ostravské flanelové dny módní flanelovou soutěž pro obyvatele Ostravy a celého kraje o hodnotné ceny, které bude vyhlašovat každý den po dobu konání akce.

Kromě zmíněné soutěže chystáme rozhovory s módními tvůrci, ale také se skutečnými módními, sportovními i společenskými ikonami Ostravska.

Sledujte náš web patriotmagazin.cz a facebookový profil Ostravské flanelové dny!

Sdílejte článek