Nejnovější zprávy: Bolt Tower nese další dvě hvězdy. K Rottrové a Štreitovi přibyli Ovčáček a Báchorek V Ostravě zahynul řidič auta, policie hledá svědky, kteří nehodu viděli

Společnost

Muž se ženou a čtyřletým dítětem havarovali, když prchali před policisty

Nehoda se stala 3. srpna 2020 v době kolem 16:30 hodin v ostravské Nákladní ulici.

Foto: Policie ČR

Policie nyní pátrá po svědcích nehody.

"Na této nehodě mělo účast osobní vozidlo značky Škoda Octavia černé barvy, které bylo pronásledováno policisty z útvaru dálničního oddělení Ostrava a to z důvodu vysoké rychlosti," uvedla za policii Eva Michalíková.

Vozidlo se před muži zákona dalo na újezd po dálnici D1 od směru města Bohumín směrem na město Ostrava, dále směr kruhový objezd na ulici Mariánskohorská a na ulici Nákladní, kde následně havarovalo do oplocení. Ve vozidle cestovali muž, žena (1994) a také čtyřleté dítě.

Ve věci je vedeno trestní řízení pro přečiny ohrožení pod vlivem návykové látky a maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání.

"Pro kompletaci informací žádáme případné svědky dopravní nehody, především řidiče motorových vozidel, kteří mají za čelním sklem kameru a mohli tak zaznamenat průběh dopravní nehody nebo i jiné poznatky, aby se obrátili na linku 158," uvedla Eva Michalíková.