23/08/2022 Petr Sobol

Hattrick za půl hodiny. Baroš je ve Viganticích při chuti, kolikrát se už letos trefil?

Profesionální kariéru už sice ukončil, kopačky na hřebík ale ještě nepověsil. Milan Baroš si fotbal stále užívá.

Bývalý útočník Baníku hraje v I. A třídě Zlínského kraje za Vigantice. V prvním kole proti Valašskému Meziříčí B vyšel ještě střelecky naprázdno, pak se ale rozjel. Nejprve pomohl dvěma góly k remíze s Juřinkou a naposledy smetl hattrickem Valašské Příkazy. Vigantice vyhrály na hřišti soupeře 4:0.

Vítěz Ligy mistrů s Liverpoolem a nejlepší střelec EURA 2004 otevřel skóre utkání už ve třetí minutě. Druhý gól přidal po dvaceti minutách hry a svůj hattrick završil ve 33. minutě. Baroš vyfasoval i jednu žlutou kartu a ve druhé půli pustil na hřiště Ondřeje Kulišťáka.

Svět vrcholového fotbalu už čtyřicetiletý útočník sice opustil, stále se ale udržuje v parádní formě. Po třech zápasech má na kontě už pět branek a ve Viganticích je hvězdou.