Nejnovější zprávy: STAN jde v kraji do voleb v koalici se stranou Zelení a hnutím Nezávislí Nakažených v Darkově je už 319, opatření se rozšiřují i na další doly

Společnost

Dvaatřicetiletý řidič zemřel po nárazu auta do stromu

​Dvaatřicetiletý muž zemřel ve středu večer při nehodě, když s osobním vozem narazil do stromu.

Foto: Policie ČR

Utrpěl zranění, kterým podlehl, řekl mluvčí moravskoslezských záchranářů Lukáš Humpl. Tragickou nehodu vyšetřuje policie.

Nehoda se stala na silnici mezi obcemi Kravaře a Štěpánkovice okolo 23:00. Řidič vozu po nehodě nejevil známky života. Jako první se mu pokoušeli pomoci policisté. V resuscitaci pak pokračovala posádka záchranné služby.

"Zasahující lékaři zjistili mnohočetná poranění v oblast hlavy, hrudníku, břicha i končetin. Přes veškerou snahu a tři čtvrtě hodiny probíhající resuscitaci, se nepodařilo obnovit krevní oběh pacienta," řekl Humpl.

Podle mluvčího opavské policie Reného Černohorského se nehoda stala na rovném úseku silnice. I proto policisté hledají svědky kolize. Obrátit se na ně mohou prostřednictvím linky 158.

"U zemřelého muže byla nařízena soudní pitva ke zjištění, zda v době jízdy nebyl ovlivněn alkoholem či jinými návykovými látkami," uvedl mluvčí policie.