Nejnovější zprávy: Poruba vyhrála ve Zlíně i Jihlavě, ve středu přivítá druhý Vsetín Range Rover. Long live the king!

Sport

Do třinecké Werk Arény míří světová show bojových umění

Už prvního prosince se v třinecké Werk Aréně koná světová show bojových umění ENFUSION.

Foto: ENFUSION

"Třinec jsme zvolili proto, že má nejmodernější sportovní halu v Evropě. Turnaje se za domácí zúčastní deset bojovníků z Ostravy, Třince, Frýdku-Místku a Frýdlantu nad Ostravicí," uvedli organizátoři akce.

"Akci ENFUSION bude vysílat v přímém přenosu 140 televizních stanic světa. Vrcholem bude souboj o titul Mistra světa ENFUSION, který bude bojovat největší ženský talent ČR Karolína Klusová z Como-3 gym Třinec (2 x Mistr světa, Vicemistr Evropy, Mistr ČR a Mezinárodní Mistr ČR ) proti holandské soupeřce," lákají pořadatelé.

Holandskou soupeřkou Karolíny Klusové bude Georgina van der Linden, která má za sebou fenomenálních 115 zápasů a 111 výher, je mistryní světa IFMA v Bangkoku a má další tři profesionální pásy šampiona. Ve Werk Aréně obhajuje titul světového šampiona ENFUSION.

Na turnaji se kromě domácích bojovníků představí špičkoví soupeři ze Slovenska, Holandska, Ruska, Francie, Ukrajiny, Thajska, Německa, Maroka, Belgie, Itálie.

Divákům se jmenovitě představí například Vlado DRACULA Moravčík, jedenáctinasobný světový šampion, Milan MINČI Paleš, Matouš Kohout TKBC Praha, Michal Krčmář Lanna gym Praha a Martin Pacas.

V akci se ukáží i domácí borci z Moravskoslezského kraje, kteří po velkých titulech teprve sahají.

Zájemci o vstupenky mohou využít předprodeje: https://www.ticketlive.cz/cs/event/enfusion-01-12-2018-trinec

Fotogalerie