Nejnovější zprávy: Ostravský mrakodrap chátrá, zachránit jej má projekt slavné architektky Jiřičné V Moravskoslezském kraji přibývá nakažených - i ve firmě, která šije roušky

Byznys

​Radka Dluhá jmenována personální ředitelkou PKP CARGO INTERNATIONAL

Dne 1. února 2020 byla novou personální ředitelkou společnosti PKP CARGO INTERNATIONAL jmenována Radka Dluhá, která bude odpovědná za vedení personálního úseku společnosti a řízení HR procesů ve skupině PKP CARGO INTERNATIONAL.

Radka Dluhá. Foto: PKP CARGO INTERNATIONAL

Zároveň bude úzce spolupracovat a koordinovat personální procesy a standardy s útvarem lidských zdrojů mateřské společnosti PKP CARGO.

Před nástupem do skupiny PKP CARGO INTERNATIONAL pracovala Radka Dluhá v oblasti personalistiky na odborných a manažerských pozicích například ve společnosti Advantage Consulting nebo Honeywell Aerospace Olomouc a od roku 2017 zastávala pozici HR & Hiring Manager Czech Republic ve společnosti EDYMAX Personal Management SE.

Je absolventkou Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava.

„Manažerské zkušenosti, které získala v rámci své profesní dráhy, její odborné znalosti a dovednosti v oblasti personalistiky jsou výborným předpokladem pro zvládnutí všech projektů, cílů a úkolů, které řízení personálního úseku vyžaduje,“ řekl Maciej Walczyk, předseda představenstva PKP CARGO INTERNATIONAL.