Nejnovější zprávy: Perušič a Schweiner v Ostravě vyhráli skupinu, v sobotu je čeká čtvrtfinále Oprava tajemné Grossmannovy vily odhalila dřevomorku i historické malby

Společnost

Muž v dresu Baníku napadl během duelu se Spartou strážného. Poznáte ho?

Fotbalové zápasy Baníku se Spartou vždy budí emoce. A jinak tomu nebylo ani letos.

Foto: Policie ČR

Baník doma na konci října remizoval se Spartou 2:2, utkání má však dohru. „Dosud neustanovený pachatel měl při fotbalovém utkání mezi Baníkem a Spartou na Městském stadionu Ostrava vniknout na hrací plochu a napadnout strážného, čímž mu způsobil zranění," uvedla policejní mluvčí Eva Michalíková.

V dané věci jsou zahájeny úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu výtržnictví. Pro dosažení účelu trestního řízení policisté v souvislosti s prověřováním tohoto trestného činu žádají veřejnost o pomoc a spolupráci při ustanovení totožnosti osoby či možného svědka události. Ten by mohl přispět k objasnění výše uvedeného skutku.

Jelikož se dosavadním prověřováním nepodařilo ustanovit totožnost muže, žádáme veřejnost, která by mohla k jeho totožnosti poskytnout jakékoliv informace, aby se obrátila na linku 158, případně na nejbližší policejní služebnu," dodala Michalíková.

Zavřít reklamu