Společnost
25/01/2022 Petr Sobol

Žena v Ostravě vypadla ze třetího patra domu. Na místě byla mrtvá

Zdravotnická záchranná služba Moravskoslezského kraje zasahovala v průběhu čtyřiadvaceti hodin u tří událostí, při nichž došlo k pádům z výšek.

Od nedělního do pondělního večera vyjížděly posádky nejprve na Frýdecko-Místecku a poté dvakrát v Ostravě.

Půl hodiny po nedělní devatenácté hodině byli záchranáři volání do obce Bystřice k osmadvacetileté ženě, která spadla ze žebříku, z výšky přibližně tří metrů. Utrpěla poranění hlavy a po ošetření byla přepravena do třinecké nemocnice.

V pondělí, před šestou ráno, záchranáři zasahovali u dvaačtyřicetileté ženy v Ostravě. Postižená byla nalezena po pádu ze třetího patra domu bez známek života. Přivolaní policisté zahájili nepřímou srdeční masáž, lékař však po svém příjezdu shledal, že zjištěná poranění jsou smrtelná a snaha o záchranu je marná," uvedl mluvčí záchranářů Lukáš Humpl.

V pondělí večer pak posádky záchranné služby zasahovaly u osmadvacetiletého muže, který spadl z balkónu ve druhém patře - opět v Ostravě. Byla mu poskytnuta přednemocniční neodkladná péče a s podezřením na poranění páteře jej záchranáři předali na urgentním příjmu ve fakultní nemocnici," dodal Humpl.

Sdílejte článek