Společnost
06/02/2023 Petr Sobol

Valentýn v ostravské zoo. Zvýhodněné vstupné i „zamilovaná" prohlídka

Chystáte se oslavit svátek zamilovaných a hledáte pro svou drahou polovičku netradiční dárek? Zkuste třeba ostravskou zoo. Zamilované páry mohou využít zvýhodněné vstupné do zoo.

Každý zamilovaný pár, který v sobotu 11. února zavítá do Zoologické zahrady a botanického parku Ostrava, zaplatí vstup pouze za jednu osobu. A samozřejmě se nemusí jednat jen o čerstvě zamilované, ale také páry, které spolu již nějakou dobu žijí.

Dovolujeme si ale upozornit, že zvýhodněné vstupné bude platit pro dvojice, které si zakoupí vstupenku v den akce na pokladnách zoo! Za předem nakoupené online vstupenky pro obě osoby nebudeme vracet peníze," uvedla mluvčí zoo Šárka Nováková.

Kromě zvýhodněného vstupu se mohou zájemci opět těšit na speciální „zamilovanou" komentovanou prohlídku zaměřenou na partnerské soužití zvířat, jejich namlouvací praktiky a sexuální chování. Prohlídka začne v 11 hodin u vstupu do zoo, je v ceně vstupného a její předpokládaná délka je okolo dvou hodin.

Zoo Ostrava je v únoru otevřena od 9 do 17 hodin, pokladny a pavilony se zavírají v 16 hodin. Stále platí mimosezónní zlevněné vstupné.

Sdílejte článek