16/02/2022 Petr Sobol

Po Zubrech Poruba přivítá prostějovské Jestřáby

Pondělní domácí duel hokejistům prvoligové Poruby nevyšel. Dnes ale mají šanci na nápravu.

V pondělí Poruba doma přivítala Přerov. Domácí pomýšleli na vítězství, jenže rozjetí Zubři potvrdili skvělou formu a vyhráli 2:1 po prodloužení.

Nečekal se krásný hokej, nýbrž urputný, protože se hrálo o hodně. Ve třetí třetině jsme dokázali vyrovnat a měli jsme další velké šance, kdy Bitten mohl skórovat a soupeř moc takové příležitosti neměl. V prodloužení při situaci dva ne jednoho Petr Stloukal trefil tyč a z následného protiútoku jsme dostali branku na 1:2 a bylo po zápase," zhodnotil utkání kouč Poruby Jiří Režnar.

Už ve středu se Poruba představí doma - tentokrát proti Prostějovu, který naposledy prohrál 0:4 s Kolínem. Zápas o další důležité body startuje v 17:30.