Společnost
02/11/2015 Jaroslav Baďura

Místo úřednic čarodějnice. I tak občas lidi strašíme, přiznaly

"Nabídli jsme zaměstnancům naší radnice, aby dnes do práce přišli v nějakém kostýmu anebo masce. Mnozí z nich na to vtipně reagovali, že občany, kteří za nimi chodí, straší už tak dost, nikoho jsme proto do převleku nenutili a nechali vše dobrovolné," říká místostarosta ostravského obvodu Mariánské Hory a Hulváky Patrik Hujdus.

V pondělí 2. listopadu se na chodbách radnice Mariánských Hor a Hulvák objevily dýně, strašidla, čarodějky, netopýři a další postavy, které jsou typické pro halloweenské oslavy.
Občany, kteří se na úřad vydají, uvítají u vchodu dvě čarodějnice se sladkostmi, mnozí zaměstnanci na sobě místo obvyklého oblečení mají černá trika se speciálním potiskem, na kterém je dýně a nápis “HELOUVÍN!!!”, na jehož konci místo tří vykřičníků typických pro Ostravu jsou tři košťata.
„Chceme ukázat veřejnosti, že i na úřadu pracují normální lidé, kteří se umí bavit a dokáží udělat něco pro zlepšení nálady našich spoluobčanů. Veškerá agenda bude fungovat normálně a každý vyřídí vše, co bude potřebovat, pouze chodby a další interiéry radnice jsou maličko jiné než obvykle,“ uvedl místostarosta obvodu Patrik Hujdus.
Sdílejte článek