Sport
26/10/2023 Petr Sobol

Baník otevře novou Food zónu, před zápasem bude čepovat i pivo do skla

Foto: se souhlasem FCB

Ostravský Baník si pro své fanoušky připravil další lákadlo. Před sobotním duelem s Jabloncem otevře novou Food zónu.

Prostředí na fotbalových stadionech se mění k lepšímu. Kluby pracují se svými fanoušky a dělají vše pro to, aby jich na tribuny přišlo co nejvíc.

Se zajímavou novinkou přichází i Baník, který svůj domácí stánek před sobotním duelem s Jabloncem (výkop v 18 hodin) otevře už o dvě hodiny dříve – tedy v 16:00.

Na stadionu ve Vítkovicích se otevře nová Food zóna, součástí které bude spousta jídla a pití. V nabídce bude grilovaná vepřová kýta z ofyru s křenem, hořčicí a zelím, grilovaná baníkovská klobása, domácí hranolky, speciality jako argentinské empanades s vepřovým masem, mexická quesadilla, nachos, ale i tradiční bramboráky nebo langoše.

Dorazí i Svěrkoš

Food zóna bude stát na stadionu v prostoru „náměstíčka“ před fanshopem. V těsné blízkosti bude zřízena také improvizovaná hospoda, ve které bude Mistr výčepní čepovat pivo. A do 17 hodin ho bude čepovat i do skla. „Po 17. hodině už běží takzvaný zápasový režim, který čepování do skla zakazuje, nicméně pivo poteče, stejně jako nealkoholické nápoje, samozřejmě dál,“ píše se na webu fcb.cz. Součástí školy čepování bude i bývalý skvělý útočník Baníku Václav Svěrkoš.

Food zóna bude otevřena i během zápasu včetně přestávky. „Chceme domácí utkání co nejvíce zatraktivnit, široká nabídka zajímavých pokrmů a specialit patří k fotbalové kultuře, pakliže chceme dělat fotbal pro celé rodiny, party přátel nebo i jednotlivé fanoušky, kteří se rádi dobře najedí. Samozřejmě uvažujeme o tom, že budeme Food zónu připravovat pro každý další domácí zápas, bude-li o ni zájem,“ uvedl marketingový a PR ředitel Baníku Matěj Šturala.

Sdílejte článek