Auto
02/02/2024 Petr Sobol

B of B Group otevřel v Karolině svůj první Pop Up Store

Foto: se souhlasem B of B Group

Dočasně prázdná obchodní jednotka OC Forum Nová Karolina je nyní plná krásných aut. Zdobí ji vozy Jaguar F-Type, F-Pace a E-Pace.

„Byla to pro nás ideální příležitost v nejlepší možný čas,“ řekl jednatel B of B Group David Kiša. Do portfolia B of B Group spadají už dvě automobilová dealerství, která mají své sídlo v Ostravě, shodně v městské části Slezská Ostrava.

B of B cars vystavuje v rámci Pop Up Store vozy Jaguar a Land Rover. AUTO DASPOL, které se nově v Ostravě stará o prodej a servis vozů Kia, vystavuje v Karolině právě vozy této vzkvétající korejské automobilky.

„V rámci britských vozů Jaguar a Land Rover můžete ve Forum Karolina spatřit stálice z naší nabídky. Vybrali jsme ty nejdostupnější vozy z naší skladové nabídky, včetně sportovního Jaguar F-Type,“ uvedl k výběru vozů Patrik Malík, obchodní ředitel B of B cars. Na místě jsou modely Jaguar F-Type, F-Pace a E-Pace.

Rodinu Land Rover zde zastupují Defender plug-in hybrid, Discovery Sport a Range Rover Evoque. „Za značku Kia je na místě celá populární rodina Ceed, tedy Ceed v krátké a dlouhé verzi, crossover XCeed a sportovně laděné combi Proceed. Dále střední SUV Sportage a také dva plně elektrické modely – EV6 a EV9. Myslím, že u všech tří značek budou všichni příchozí příjemně překvapeni cenou,“ dodal Malík.


Foto: se souhlasem B of B Group

B of B Group Pop Up Store je otevřen od 1. února do 14. února, každý den od 9:00 do 21:00. Umístěn je v přízemí obchodního centra, naproti butiku Pandora, v prostorech bývalého obchodu Lindex.

„Na místě bude vždy přítomen jeden z kolegů jednoho či druhého dealerství, takže příchozí, pokud budou chtít, budou obsloužení, jako kdyby přišli na naše prodejny“ prohlásil Kiša.

V rámci Pop Up Store se hosté mohou také zaregistrovat v soutěži o zapůjčení Kia Sportage na celý týden zdarma.

Foto: Se souhlasem B of B Group
Sdílejte článek