Auto
22/06/2024 Václav Menšík

Nový showroom Toyota Autobond v Ostravě–Svinově přivítal první zákazníky

Foto: Vladimír Pryček

Na půdorysu dlouholetého dealerství osobních vozů byl slavnostně otevřen moderní autosalon Toyota.

Více než tři sta metrů čtverečních nabízí dostatek místa kompletní produktové řadě osobních vozů Toyota, jejichž prodej vede Tomáš Kozák, ostřílený obchodník a milovník značky, který ve společnosti Autobond Group letos oslaví sedm let úspěšného působení. „V našem novém showroomu se o zákazníky postarají tři prodejci osobních vozů, dva specialisté užitkových vozů a jeden obchodník pro firemní klientelu,“ uvedl Kozák během slavnostního otevření autosalonu, které proběhlo počátkem června.

„Během rekonstrukce jsme ztrojnásobili kapacitu dílny, máme tu devět mechaniků, přijímací techniky, recepční, prostě vše k tomu, aby naši zákazníci byli naprosto spokojeni,“ řekl Rostislav Lipový, který je vedoucím jak nového showroomu, tak stávajícího showroomu Toyota Professional, jenž leží v podstatě naproti a jehož rekonstrukce začne koncem letošního roku.

Rostislav Lipový po osmi letech v Autobond Group prokázal, že krom řízení náročných stavebních prací i vedení kolektivu se nebojí ani prezentace na jevišti, když neváhal a připojil se k vystoupení populárního zpěváka Pavla Calty.

Večerem provázela Vindy Krejčí, u jejího mikrofonu se vystřídali a přítomné hosty uvítali rovněž majitel společnosti Autobond Group Libor Šrámek, výkonný ředitel Autobond Group Jan Bubeník a obchodní ředitel Toyota ČR Pavel Zákora. Všichni ocenili práci celého týmu svých kolegů i dodavatelské stavební firmy, která zvládla náročnou rekonstrukci budovy z devadesátých let v rekordně krátkém čase. Ještě před pár týdny to byla stavba, dnes je to jedno z nejmodernějších míst, kde lze obdivovat vozy Toyota.


Foto: Vladimír Pryček

Krom skvělého jídla i pití soutěžili pozvaní hosté v tematickém interaktivním kvízu, jehož vítězkami se staly hráčky ženského týmu Baníku Ostrava, se zatajeným dechem sledovali handstand show Davida Pargače, pivídali si s robotem Pepperem, zazpívali si Pavlem Caltou a když večer pokročil, oddali se rytmům, které rozehrál DJ Birky.

Slavnostní otevření se rozhodně vydařilo, řada hostů zde jistě nebyla naposledy a kdo večírek nestihl, je vítán v Ostravě – Svinově od pondělí do pátku vždy od sedmi do sedmnácti hodin.

Sdílejte článek