Nejnovější zprávy: Můj první dabing? Jediná věta: Máte telefon, vzpomínal v Kafrárně Alexej Pyško ​Galakoncert Českého rozhlasu Ostrava: Marie Rottrová rozezpívá Gong!

Společnost

Pod koly kamionu zahynul člověk, policie pátrá po jeho totožnosti

​Dnes brzy ráno v Karviné, části Staré Město, došlo poblíž průmyslové zóny ke střetu mezi kamionem a chodcem.

Řidič (36 let) kamionu značky DAF s návěsem jel ve směru na Karvinou. "Na rovném úseku došlo ke střetu s chodcem s tragickými následky. Pravděpodobně žena po střetu zemřela na místě," uvedla policejní mluvčí Zlatuše Viačková.

"Totožnost zatím neznáme, a také neznáme průběh nehodového děje. U řidiče byla provedena zkouška na přítomnost alkoholu, i na přítomnost návykových látek v těle. Obě zkoušky byly negativní," uvedla mluvčí.

Vyšetřování tragické nehody si převezme služba kriminální policie. V době dokumentace a vyšetřování bylo místo dopravní nehody uzavřeno. Z obou směrů, jak od Karviné, tak od Dětmarovic, dopravu policisté odkláněli na objízdné trasy.

"Od ledna letošního roku na silnicích okresu Karviná vyhaslo již pět lidských životů. Tři lidé v osobních vozidlech, jeden muž na kolečkových bruslích a dnes patrně žena pod koly kamionu," dodala Viačková.

Foto dne