Nejnovější zprávy: K trofeji bylo blízko a přece daleko. Baník se Slavií prohrál 0:2 Ostrava už tomu nevěřila. Po 32 letech byla otevřena budova zvaná skelet

Společnost

Fotka týdne: Srdíčkové poděkování na závěr show tanečníků Beat up

Magazín PATRIOT přichází s rubrikou, ve které chce dát prostor nejen profesionálním, ale i amatérským fotografům. Ty nejzajímavější snímky každý týden v neděli zveřejníme nejen zde na webu, ale i na facebooku Magazínu PATRIOT.

Před měsícem se vítězem stala fotografie Jana Cehlárika pořízená v Dolní oblasti Vítkovic a před třemi týdny zvolila redakce Magazínu PATRIOT Fotkou týdne snímek Borise Rennera, který zachytil panorama Lysé hory, industriální a historické Ostravy.

Předminulý týden redakci Magazínu PATRIOT zaujala nejvíce fotografie Richarda Piskaly z Ostravy, který zaznamenal svítání na Lysé hoře a minulou Fotkou týdne se stala fotografie Petra Šiguta, který zaznamenal noční kapli na Radhošti.

Fotkou týdne právě uplynulého týdne se stal snímek Lukáše Stona, který fotografoval vánoční show taneční skupiny Beat up v ostravském Domu kultury Akord.

„V show se představila celá řada tanečníků od malých dětí až po elitní sestavy dospělých,“ řekl autor snímku.

„Představení bylo plné energie, emocí, perfektní choreografie a skvělé hiphopové muziky. Bylo vyprodáno a účastníci se odvděčili plnému sálu na závěr známým gestem srdíček tvořených prsty,“ popsal snímek Lukáš Ston.

Foto dne