Nejnovější zprávy: Perušič a Schweiner v Ostravě vyhráli skupinu, v sobotu je čeká čtvrtfinále Oprava tajemné Grossmannovy vily odhalila dřevomorku i historické malby

Společnost

Vandal řádil na hřbitově v Polance. Poničil čtyři hroby

​Na konci minulého týdne došlo k poškození hrobů na hřbitově na ulici Anny Letenské v Polance nad Odrou.

Foto: Policie ČR

Dosud nezjištěný pachatel poškodil čtyři hroby, čímž způsobil předběžnou škodu za více než 30 tisíc korun. V jednom případě zlomil náhrobní kámen, u druhého poškodil skleněnou výplň vitríny výklenku náhrobku a ve dvou případech poškodil lucerny.

.

Policisté z obvodního oddělení Ostrava-Poruba v dané věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu poškození cizí věci. Pro dosažení účelu trestního řízení policisté v souvislosti s prověřováním tohoto trestného činu žádají veřejnost o pomoc a spolupráci při ustanovení totožnosti možného pachatele. Také žádáme případně svědky, kteří se pohybovali na inkriminovaném místě a mohli by tak svým svědectvím pomoci k objasnění daného skutku, aby své poznatky oznámili na tísňovou linku 158 případně na nejbližší policejní služebnu," uvedla policejní mluvčí Eva Michalíková.

Zavřít reklamu