Nejnovější zprávy: Nemocnice zatěžují senioři s covidem. Nepotřebují hospitalizaci, ale domovy je nechtějí vzít zpět Slavný tenisový šampion začínal jako sběrač míčků. Poznáte ho?

Společnost

V Ostravě zahynul řidič auta, policie hledá svědky, kteří nehodu viděli

Policie žádá veřejnost, procházející chodce i řidiče, kteří byli svědky tragické nehody, o informace.

Foto: Policie ČR

Nehoda se stala v pondělí 22. září okolo třinácté hodiny v Ostravě-Přívoze na Sokolské třídě ve směru na Hlučín poblíž ulice Fügnerova.

"Zde došlo ke střetu dvou osobních motorových vozidel továrních značek Škoda Octavia a VW Passat. Vlivem nárazu byl passat odhozen přes protisměrnou část vozovky na sloup veřejného osvětlení," popsala nehodu policejní mluvčí Karolina Bělunková.

Řidič (ročník 1992) tohoto vozidla na místě svým zraněním podlehl i přes včasný zásah záchranářů.

Řidič vozidla značky Škoda Octavia (ročník 1976) neutrpěl vážná poranění, dechová zkouška na přítomnost alkoholu v dechu u něj vykázala negativní hodnoty.

Policisté v tuto chvíli zjišťují okolnosti a příčiny této tragické dopravní nehody.

"Policie České republiky žádá svědky, taktéž řidiče projíždějících osobních motorových vozidel, kteří by mohli poskytnout jakékoliv informace, především k průběhu této dopravní nehody, aby se obrátili na telefonní číslo 974 726 273, 606 746 696 dále na linku 158 či sdělili informace osobně na nejbližší policejní služebnu. Za jakékoliv poskytnuté informace a součinnost předem děkujeme," dodala mluvčí.