Nejnovější zprávy: Co dnes dělá baníkovský mistr Pospěch? A proč mu fanoušci odpustili Spartu? Zchátralé Jánské Koupele mají naději na záchranu, studie plánuje rozvoj

Kultura

V Ostravě má předpremiéru hororová komedie se Štěpánem Kozubem

​V pátek 23. července se v ostravském Cinestaru koná předpremiéra filmu Shoky & Morthy: Poslední velká akce.

Foto: Falcon

Distributor Falcon film uvádí snímek touto anotací:

Shoky a Morthy jsou kamarádi od školních let a zároveň youtubeři s našláplou kariérou. Morthyho však už jejich dětinské pranky přestávají bavit, také díky vlivu jeho přítelkyně, ambiciózní influencerky Sáry. Když poslední video kluků sklidí na sítích vlnu kritiky, jejich kanál přestane vydělávat a vyslouží si za něj veřejně prospěšné práce, vypadá to na jejich definitivní rozchod. Jedinou šancí, jak si napravit youtuberskou pověst, je společný plán na „poslední velkou akci“. Shoky, Morthy, Sára, svérázná lovkyně duchů Lucie a prodejce vysavačů (a neúspěšný youtuber) Radomil se vydávají po dálnici D1 na divokou jízdu vstříc objasnění záhady Devíti křížů.

V hlavních rolích lehce hororové komedie se představí Štěpán Kozub, Jakub Štáfek, Andrea Daňková, Tomáš Magnusek a Martina Babišová. Obě předpremiérová představení, v 18.30 a 19.20, proběhnou za účasti tvůrců.

Pokud máte zájem zúčastnit se, neváhejte, volných míst rychle ubývá. Pro ty, kteří předpremiéru nestihnou - film lze vidět od 5.8., kdy má oficiální premiéru v kinech.

Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=qHJswIDKuu4