Sport
29/08/2020 Jaroslav Baďura

Užijeme si to, zvou pořadatelé Rainbow Runu na 12. září

​Festival Rainbow Run se vždy vyznačoval jako pozitivní akce, která nejen barví Ostravu tunami barevného prášku, ale jako událost, kde lidé mohou být sami sebou, odhodit zábrany a znovu objevit své dětské já. A to i v době, která je nejistá.

„Odjakživa lidé právě v těžkých dobách potřebovali jiskřičku něčeho pozitivního. Potřebovali rozptýlení, odpočinek, zábavu. A dnes tomu není jinak. Vše se mění pomalu ze dne na den a lidé hledají jistotu a klid. My to proto nevzdáváme.“ říká organizátor festivalu Rainbow Run Roman Fučík.

„My všichni, celý národ, potřebujeme vypnout. Prostě jen tak popíjet dobré pití, bavit se s přáteli a pohupovat se u toho v rytmu hudby. Jediná starost by měla být kde seženeme další barvy, které po sobě budeme házet.“

Na Rainbow Runu si odpočinou dospělí, ale i rodiny. Chybět rozhodně nebude zóna s vodními dýmkami od mistrů z oboru, Czech Hookah Club. Dýmku si mohou vychutnat zdarma.

"Připraveny budou stany s občerstvením, zábavné a sportovní zóny od IsoFruit, RBP či Joma a zóny pro rodiny s dětmi. Maminky a tatínkové určitě ocení přebalovací zónu od BezvaPlenky. Kdo rád auta, zavítá do zóny Autodům Vrána a kdo rád sladké neodolá stánku CrossCafe. Letos bude navíc možnost vyrobit si vlastní přání v zóně tiskárny Baloušek. Toť malá ochutnávka."

Co se týče programu dne, ten lze najít na www.rainbowrun.cz.

"Doporučujeme poznačit si nejbarevnější část programu, a to Duhové nebe, které je každoročně nejkouzelnějším bodem dne. Právě v této chvíli se všichni setkají pod stage, kde společně vytvoří barevný práškový oblak. To chce ale zažít na vlastní kůži," lákají organizátoři.

Rainbow Run se uskuteční 12. září 2020 od 12:00 v Dolních Vítkovicích.

Vstupenky si můžete pořídit na webu Rainbow Runu.

Sdílejte článek