Byznys
20/09/2022 Václav Menšík

Udržitelnost jako cesta k efektivnímu byznysu. Experti z našeho kraje vystoupí na konferenci Bold Future

V pražské Spojce Karlín vystoupí více než třicet řečníků, náš kraj budou reprezentovat náměstek hejtmana Moravskoslezského kraje Jakub Unucka, starosta Trojanovic Jiří Novotný nebo Martin Krupa ze společnosti ECM System Solutions.

Dokáží české firmy a samosprávy využít udržitelnost ke svému rozvoji a k řešení celosvětových výzev, jako je energetická krize nebo změna klimatu? Konkrétní tipy, jak řídit odpovědné podnikání, dosáhnout větší energetické nezávislosti nebo jak rozvíjet spolupráci soukromého a veřejného sektoru představí přední čeští experti na energetiku, finance, ESG reporting a development na konferenci Bold Future, která se koná 25. října v pražské Spojce Karlín.

Zásadní témata na konferenci pro vrcholové manažery, politiky, zástupce samospráv, finanční instituce i podnikatele uvedou řečníci jako je eurokomisařka Věra Jourová nebo ministr pro evropské záležitosti Mikuláš Bek.

Odpovědi na to, jak nasměrovat Českou republiku k úspěšné budoucnosti v příštích dekádách nabídne více než třicet odborníků, ředitelů firem a představitelů samospráv. O důležitých aspektech lokální energetiky promluví náměstek hejtmana Moravskoslezského kraje Jakub Unucka, starosta Trojanovic Jiří Novotný nebo Martin Krupa ze společnosti ECM System Solutions.

Kromě problematiky lokální energetiky se konference zaměří na spolupráci měst s investory a efektivní ESG reporting, který v příštích letech povede firmy k odpovědnějšímu přístupu k životnímu prostředí, zaměstnancům a místním komunitám.

Konferenci Bold Future: Udržitelností k efektivnímu byznysu pořádá expertní skupina Frank Bold spolu s iniciativou Změna k lepšímu a Českou radou pro šetrné budovy. Akce se koná pod záštitou Evropské komise, Velvyslanectví USA v České republice, Svazu průmyslu a dopravy ČR, Národní sítě Zdravých měst a Asociace společenské odpovědnosti.

Více o jednotlivých tématech a vystupujících najdete na webu www.boldfuture.cz.

Prodej výhodných early bird vstupenek probíhá už jen do 25. září.

Sdílejte článek