Společnost
16/04/2024 Petr Sobol

To bude nálož. Ostrava v pátek zažije „uhelný“ techno festival

Foto: se souhlasem COAL Hall

V pátek 19. dubna v Ostravě proběhne techno událost roku. V Trojhalí vypukne očekávaný festival COAL Hall.

COAL Hall zahalí Ostravu do pulsujícího rytmu techna a elektronické hudby. Tato událost slibuje spojení hudebních nadšenců a nezapomenutelnou noc plnou energie a euforie. „Jedná se o obrovskou událost. Ostravu navštíví pomyslná špička světového techna. Připravujeme velkou audiovizuální show a ladíme každý detail pro co nejlepší zážitek.“ prohlásil organizátor festivalu Marek Kapias.

O pravou důlní nálož se postará německý DJ a producent Gregor Tresher, jenž se se svým inovativním stylem a precizním zvukem dostal na prestižní pódia a festivaly po celém světě. Dalším esem festivalu bude německý ambasador techna Chris Liebing, který má s podcastem CLR obrovský vliv na celé techno scéně.

Do Ostravy zavítá také Sam Paganini, italský DJ a producent, mistr temných tónů a atmosférických beatů. Jeho track Rave získal více než 100 milionů poslechů a stal se nejstahovanějším techno trackem v historii. Své umění předvede rovněž mezinárodně koncertující DJ a live performer Perc Live z Anglie, který v Ostravě oslaví dvacáté výročí na scéně.

O zakončení noci se postará aktuálně nejlepší český techno DJ Golpe aka Broken Robot. Pro návštěvníky bude připravena i druhá stage v pomyslném důlním tunelu, ve kterém vystoupí polský techno matador Siasia, slovenský techno bijec Signate, česká techno princess Jaqullin, zlínští Ian Kita a Manish nebo rezidenti COAL Festivalu Van Vega a Mikeshi.

„Komu to bude málo, tak od páté hodiny ranní budeme pokračovat na afterpárty v klubu Fabric, kde vystoupí Slováci Hasky a Bari, talentovaný Patricio Stix a Din Jarrin,“ dodal Kapias.

Festival se koná pod taktovkou týmu z COAL Festivals, kteří se už více než deset let snaží netradičně a kreativně obohacovat hudební dění v ostravském uhelném regionu. Vstupenky jsou stále v prodeji.

Sdílejte článek
zavřít reklamu
Reklama