Cestování
05/06/2023 Lukáš Kubík

Tipy na dovolenou letecky z Ostravy

Shutterstock

Rádi byste na dovolenou k moři, ale nechce se vám jezdit na letiště až do Prahy? Nevadí! I z Ostravy můžete letět do krásných a oblíbených destinací, jako je Egypt, Turecko, Řecko či Bulharsko. Tak na nic nečekejte a vyberte si svou vysněnou dovolenou!

Je vaším domovem Moravskoslezský kraj a nechce se vám v rámci odletu na dovolenou zdlouhavě přejíždět na letiště do Prahy nebo Brna? Vydejte se k moři s cestovní kanceláří Blue Style a leťte z Ostravy!

Vybrat si můžete z bohaté nabídky zájezdů do Egypta, Turecka, Řecka či Bulharska. Svou vysněnou dovolenou si jednoduše objednáte na webových stránkách www.blue-style.cz nebo v některé z poboček, které se nacházejí například v Opavě, Karviné, Havířovu, Frýdku-Místku i v již zmíněné Ostravě.

Starobylý Egypt

Egypt, země faraonů, patří mezi nejoblíbenější dovolenkové destinace. Najdete zde luxusní hotelové komplexy, překrásné písčité pláže i průzračně čisté Rudé moře, které na svůj bohatý vodní život láká potápěče z celého světa. Kromě odpočinku a opalování se můžete věnovat například vodním sportům nebo se vypravit na výlet za poznáním historie a památek. Skvělou volbou jsou také dobrodružné výpravy do pouště v džípech, na čtyřkolkách nebo velbloudech a návštěva beduínských vesnic. Svou dovolenou si můžete vybrat z nabídky oblíbených letovisek Hurghada a Marsa Alam.

Pohádkové Turecko

Turecká riviéra je proslulá svými překrásnými plážemi omývanými zářivě modrým mořem.

Turecko je ideálním místem nejen pro dovolenou na vyhřátém písku, ale i pro cestování za poznáním a zážitky. Ať už jste milovníci přírody nebo historických památek, určitě si zde přijdete na své. Mezi hlavní zajímavosti patří například překrásná pohádková krajina Kappadokie, travertinové bazénky v Pamukkale či městečko Side zapsané na Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Okouzlující Řecko

V nabídce dovolených od CK Blue Style s odletem z Ostravy naleznete také řadu řeckých ostrovů. Vybírat můžete ze zájezdů na Korfu, Kos, Krétu, Rhodos i Zakynthos. Čeká vás zde pohodová dovolená plná slunce a zážitků. Řecko je známé nádhernými plážemi, zajímavými památkami, přátelskými obyvateli a výtečnou kuchyní. Tak se nezapomeňte vypravit do některé z místních malebných taveren a určitě ochutnejte zdejší speciality, mezi které patří například tzatziki, gyros či dolmades. A vše zapijte sklenkou skvělého řeckého vína!

Bulharsko

I v Bulharsku na vás čeká nezapomenutelná dovolená! K nejoblíbenějším letoviskům se řadí Zlaté písky a Slunečné pobřeží. Mezi hlavní výhody patří krátká doba letu, nízké ceny a především překrásné písčité pláže s pozvolným vstupem do vyhřátého Černého moře. Tato balkánská země však nabízí mnohem víc! Bulharsko je totiž plné pamětihodností i překrásných přírodních scenérií. Navíc vás zde čeká skvělá kuchyně, zajímavé zážitky a možnost noční zábavy. Tak poleťte do Burgasu nebo Varny.

Sdílejte článek
zavřít reklamu
Reklama