Nejnovější zprávy: Paštiky, trhané i sušené maso, cider. A všechno s medem, doporučuje včelař ze Šilheřovic Do opavského babyboxu dnes někdo odložil holčičku. Dostala jméno Olinka

Společnost

Šafarčík končí ve vedení Baníku. Chystá se prodej klubu

Majitel FC Baník Ostrava Petr Šafarčík předstoupil před utkáním Baníku se Spartou před tým a oznámil mu, že je to poslední utkání, kdy je v roli předsedy představenstva klubu. Informaci potvrdil Magazínu PATRIOT mluvčí Baníku Tomáš Svoboda.

Petr Šafarčík opouští vedení klubu FC Baník Ostrava. „Po Novém roce se bude konat valná hromada, kde bude odstoupení Petra Šafarčíka oficiálně oznámeno a budou řešeny další náležitosti ve vedení klubu,“ řekl Tomáš Svoboda.

Mluvčí Baníku odmítl komentovat, jak odchod Petra Šafarčíka z pozice předsedy představenstva souvisí se změnou vlastnické struktury Baníku.

Podle informací Magazínu PATRIOT vrcholí jednání o prodeji klubu podnikateli Václavu Brabcovi a odstoupení Petra Šafarčíka z vedení Baníku je jen prvním krokem v řadě změn, které FC Baník Ostrava v příštích týdnech čekají.