Nejnovější zprávy: Bezmocný senior ležel tři dny ve vaně. Povedlo se ho zachránit? U přechodu se Slovenskem havarovaly tři kamiony. Silnice byla neprůjezdná

Společnost

První Lexus Ostrava Golf Cup se vydařil!

Krásná auta, skvělí sportovci a vzácní hosté. To vše v úžasném prostředí beskydského Golf & Ski Resortu Ostravice.


Autor: Vladimír Pryček

Již krátce po osmé ráno se v restauraci Golf & Ski Resortu Ostravice začali scházet první hosté. Ještě než vypukl turnaj, měli všichni příznivci značky dostatek času pokochat se u snídaně vozy Lexus, které skvěle doplňovaly nádhernou scenérii jednoho z nejtěžších hřišť v republice.

Krátce po desáté hodině si vzala slovo moderátorka a skvělá golfistka Gabriela Partyšová, která s pomocí Milana Štědry, výkonného ředitele AUTOBOND GROUP a Romana Kratochvíla, obchodního ředitele AUTOBOND GROUP, jimž podal pomocnou ruku také Jakub Květoň, manažer pro LEXUS Česká republika, udělila poslední pokyny hráčům a popřála hodně zdaru.

Vítr rozehnal ranní mraky, turnaj byl zahájen výstřelem z kanónu a hráči, mezi kterými bylo mnoho známých tváří a výrazných osobností byznysu nejen z Moravskoslezského kraje, se za krásného počasí vydali vstříc výzvám, které jim perfektně připravené hřiště nachystalo.

Turnaj se uskutečnil i díky podpoře partnerů, jimiž byli O2 Česká republika, zakázkové krejčovství Delor, vinařství Rochůz, limonády Marlenka a samozřejmě Golf & Ski Resort Ostravice a LEXUS, jež jezdil kupodivu i po hřišti v podobě brandovaných veselých modrých bugin, které po celý den neúnavně rozvážely hráčům občerstvení.

Stejně jako se hráči nenechali zahanbit na greenu, vytáhli se i při sbírce pro nadaci Leontinka a my jsme do rukou ředitelky Barbary Huckové mohli předat více než šestnáct tisíc korun, které pomohou dětem se zrakovým postižením.

Turnaj, který byl zakončen bohatým obědem a vyhlášením vítězů, se jednoznačně vydařil a my už se těšíme na další, který proběhne v září tohoto roku.

Fotogalerie

Autor: Vladimír Pryček