Kultura
19/12/2023 Petr Sobol

Prestižní ocenění! Beats for Love byl nominován mezi 10 nejlepších festivalů v Evropě

Foto: se souhlasem Beats for Love

Festival Beats for Love se dostal mezi deset elitních eventů v kategorii Best Major Festival ankety European Festival Awards za rok 2023.

V prvním kole této prestižní soutěže rozhodovala veřejnost, tedy fanoušci a návštěvníci jednotlivých festivalů. Ve druhém kole hlasování konečné pořadí určí odborná porota.

Kategorie Best Major Festival je nabitá akcemi s unikátním hudebním obsahem a nezapomenutelnou atmosférou. „Do této kategorie mohou být nominovány jen ty největší a nejkvalitnější festivaly v Evropě. Jednou z podmínek je například to, že minimální denní kapacita areálu nominované akce je 40 tisíc účastníků,“ přiblížil podmínky ocenění ředitel festivalu Beats for Love, Kamil Rudolf.

Výsledky soutěže budou vyhlášeny na slavnostním večeru European Festival Awards, který proběhne 17. ledna 2024 v prostorách Kulturního centra v nizozemském městě Groningen.

„Doufáme, že ať už tuto kategorii za rok 2023 vyhrajeme či ne, bude následující jubilejní 10. ročník festivalu doopravdy nezapomenutelný. Už teď se na vás těšíme, stejně jako na všechny show a hvězdné interprety, které pro vás chystáme. I umístění v TOP 10 bereme jako velký závazek nejen pro nadcházející rok, ale i do budoucna. Tak nám zatím držte pěsti,“ dodal Rudolf.

Sdílejte článek