Kultura
28/02/2023 Petr Sobol

Překvapení! Marek Ztracený odehraje před show v Edenu koncert v Ostravě

Populární český zpěvák Marek Ztracený v neděli oslavil 38. narozeniny. A pro fanoušky si připravil velké překvapení. Nečekaně jim nadělil tři koncerty – jeden z nich odehraje i v Ostravě.

Nejúspěšnější český zpěvák současnosti v červnu odehraje tři velkolepé koncerty v pražském Edenu, po kterých si dá na nějaký čas pauzu.

Do svého programu však přidal ještě tři zastávky, které naplánoval na květen. „Jedná se o tzv. zahřívací kola, tři menší koncerty, kterým by šlo možná říkat i veřejné koncertní zkoušky před Edenem,“ napsal Ztracený na svém Facebooku. „Vysvětlím, o co jde: Měli jsme dvě možnosti. Buď se klasicky zavřít někam do sklepa do zkušebny a tam písně na Eden trénovat a obehrávat, anebo spojit příjemné s užitečným a ty písně si zahrát někde na pódiu a ladit formu společně s vámi s fanoušky! Volíme druhou variantu,“ dodal.

První „zahřívací kolo“ bude hostit Loket, druhé Slavkov u Brna a třetí Ostrava, kde koncert proběhne v sobotu 20. května na Slezskoostravském hradě. Jeho součástí bude i autogramiáda. „V Edenu to bude pompézní mega show, o které jsme snili celý život. S hosty a také s rozdílným playlistem mimochodem. Tahle zahřívací kola jsou vlastně taková cesta #SmerEden! Spočívají v tom, že přijdeme na pódium a budeme s energií sobě vlastní hrát naše písně, vytvoříme skvělou atmosféru, budeme s vámi ladit formu na Eden a uděláme si další fajn večer,“ nalákal Ztracený všechny fanoušky.

Předprodej vstupenek startuje v úterý 28. února v 18 hodin.

Sdílejte článek