Nejnovější zprávy: Perušič a Schweiner v Ostravě vyhráli skupinu, v sobotu je čeká čtvrtfinále Oprava tajemné Grossmannovy vily odhalila dřevomorku i historické malby

Sport

Potřebujeme body jako sůl, říká trenér Poruby Režnar. Dočká se jich ve středu?

Vánoční svátky klepou na dveře, hokejová Chance liga ale pokračuje. Ve středu bude v akci i Poruba.

Hokejisté Poruby potřebují bodovat. Foto: Lukáš Bajgar

Hokejisté Poruby se pořád nemohou odrazit k vítězné šňůře, která by je vyhoupla do vyšších pater tabulky. Poslední dva prvoligové zápasy navíc prohráli - ten poslední 1:2 v Prostějově

„Už potřebujeme body jak sůl. Hra nebyla špatná, ale prostě nejsme schopni ze stoprocentních gólovek něco vytěžit a dát góly. Těch šancí jsme dneska měli strašně hodně a bohužel jsme dali jen jeden gól. To je důvod, proč si neodvážíme body,” říkal po zápase zklamaný kouč ostravského celku Jiří Režnar.

Poruba je v tabulce aktuálně čtrnáctá. Ve středu doma od 17:30 přivítá třinácté Ústí nad Labem, na které ztrácí tři body, Ostravané však mají taky dva duely k dobru.

Režnarovy svěřence ale nečeká vůbec snadné utkání, vždyť Ústí doma v neděli porazilo 3:2 silný Vsetín. „Kluci makali, jezdili po zadku. Dneska asi rozhodli brankáři, my jsme měli o něco lepšího,” uvedl pak kouč Ústí Jaroslav Roubík, jenž se letos nejvíc spoléhá na produktivní útočníky Daniela Vrdlovce a Michala Trávníčka, který byl řadu let oporou extraligového Litvínova. Další velkou oporou týmu je zkušený bek Jiří Drtina.

První letošní vzájemný zápas v říjnu doma vyhrálo 5:2 Ústí nad Labem, jak to dopadne tentokrát?

Zavřít reklamu