Nejnovější zprávy: Stračena otevřela v centru Ostravy pekárnu s cukrárnou. Co nová restaurace? Komplikace pro cestující. Do Petřkovic nebudou od pondělí jezdit autobusy

Sport

Potřebujeme body jako sůl, říká trenér Poruby Režnar. Dočká se jich ve středu?

Vánoční svátky klepou na dveře, hokejová Chance liga ale pokračuje. Ve středu bude v akci i Poruba.

Hokejisté Poruby potřebují bodovat. Foto: Lukáš Bajgar

Hokejisté Poruby se pořád nemohou odrazit k vítězné šňůře, která by je vyhoupla do vyšších pater tabulky. Poslední dva prvoligové zápasy navíc prohráli - ten poslední 1:2 v Prostějově

„Už potřebujeme body jak sůl. Hra nebyla špatná, ale prostě nejsme schopni ze stoprocentních gólovek něco vytěžit a dát góly. Těch šancí jsme dneska měli strašně hodně a bohužel jsme dali jen jeden gól. To je důvod, proč si neodvážíme body,” říkal po zápase zklamaný kouč ostravského celku Jiří Režnar.

Poruba je v tabulce aktuálně čtrnáctá. Ve středu doma od 17:30 přivítá třinácté Ústí nad Labem, na které ztrácí tři body, Ostravané však mají taky dva duely k dobru.

Režnarovy svěřence ale nečeká vůbec snadné utkání, vždyť Ústí doma v neděli porazilo 3:2 silný Vsetín. „Kluci makali, jezdili po zadku. Dneska asi rozhodli brankáři, my jsme měli o něco lepšího,” uvedl pak kouč Ústí Jaroslav Roubík, jenž se letos nejvíc spoléhá na produktivní útočníky Daniela Vrdlovce a Michala Trávníčka, který byl řadu let oporou extraligového Litvínova. Další velkou oporou týmu je zkušený bek Jiří Drtina.

První letošní vzájemný zápas v říjnu doma vyhrálo 5:2 Ústí nad Labem, jak to dopadne tentokrát?

Zavřít reklamu