Kultura
16/02/2024 Zuzana Žáková

Podcastový maraton v Pokladu nabídne Chumelenici nebo Pastoral Brothers

Ilustrační foto: Pixabay.com

Posloucháte rádi podcasty? Můžete si některé z nich užít naživo v ostravském Pokladu!

druhý ročník Podcastového maratonu se uskuteční v sobotu 17. února od 12:00 a vstupenky nyní můžete pořídit za zvýhodněnou cenu v druhé vlně předprodeje. Těšit se můžete na rozmanitá témata - od vážných až po ta lechtivá.

Šest podcastů pod jednou střechou

Podcasty se těší v posledních letech velkému boomu. Se svými oblíbenci se můžete již druhým rokem potkat naživo díky Pokladu v Ostravě-Porubě, který pořádá Podcastový maraton s nabušeným programem. Během jednoho odpoledne se na dvou scénách, které se vzájemně nepřekrývají, představí celkem šest podcastů, nebude chybět ani vymazlená afterparty s DJ Soulphonique & Marcelou Kučovou (saxofon). V České republice jde o jedinečnou akci svého druhu, která láká příznivce všech věkových kategorií a témat. Pestrý program uspokojí příznivce vážných, veselých i lechtivých témat. Můžete se zapojit taky do debaty a zeptat se oblíbených podcasterů na to, co vás zajímá, sdílet své zážitky, myšlenky a názory naživo.

Chumelenice i Pastoral Brothers

Program proběhne v divadelním sále, kde vše v pravé poledne zahájí podcast Energiemi o životním stylu, radosti ze života, zdraví fyzickém i psychickém. A hlavně o té správné energii. Vystřídají ho dva evangeličtí faráři Pastoral Brothers, kteří žijí svou víru s humorem. Podíváte se s nimi zblízka na některé z biblických příběhů a nuda to rozhodně nebude. Na vážnější notu zahraje podcast Hlasy zločinu, které se zabývají nejvážnějšími kriminálními případy, které v Česku otřásly společností. Vyřešené i ty, kde se ještě hledá viník. Na Podcastovém maratonu navíc uslyšíte speciální díl, který poodhalí krimi případ přímo z Ostravy-Poruby. A to není zdaleka všechno! Těšit se můžete na Chumelenici se spisovatelkou Markétou Lukáškovou, Vyhonit ďábla nebo Michalův mashup, který přivítá dva hosty - autorku knihy Šikmého kostela, spisovatelku Karin Lednickou a novináře, ředitele televizního studia ČT Ostrava Miroslava Karase.

Podcastový maraton a Suchej únor

Během pauz mezi vašimi oblíbenými podcasty se také občerstvíte v Restauraci Poklad, kde si můžete dát například alko i nealko verzi Gin&Tonic. Z každého drinku navíc Poklad posílá 20,- na podporu kampaně Suchej únor.

Sdílejte článek