Nejnovější zprávy: Sdílko je zpátky. Do Poruby míří regionální prodejci, workshopy i kavárna Vražda v Porubě! Třicetiletý muž včera zabil mladou ženu

Byznys

Outlet Arena Moravia otvírá! V Ostravě nabídne zpočátku 65 obchodů

První outletové obchodní centrum v Moravskoslezském kraji otvírá ve čtvrtek 22. listopadu v 10 hodin své brány.

Foto: Vladimír Pryček

Moderní areál, který leží na okraji Ostravy poblíž výpadovky na Hlučín, má tvar elipsy, je v něm zatím 65 obchodů a restaurací, disponuje více než osmi sty parkovacími místy a bude sem dokonce zajíždět i městská autobusová linka číslo 32.

Zástupci provozovatele dnes v Ostravě uvedli, že centrum bude otevřeno každý den od deseti do dvaceti hodin. V Outlet Areně jsou zastoupeny obchody s módním oblečením, oblečením pro sport a volný čas, domácími potřebami a řadou služeb. Samostatnou kapitolou je hned několik globálních i regionálních prodejen rychlého občerstvení.

Outlet Arena se bude do dvou let ještě dále rozrůstat, zbývá totiž ještě dostavět chybějící část elipsy a zřejmě přibudou i menší solitérní stavby uvnitř objektu.

Zástupci společnosti dnes uvedli, že jednotlivé módní značky v Outlet Areně budou nabízet špičkové zboží z posledních kolekcí, v některých obchodech bude oblečení vyrobené speciálně pro outletovou nabídku.

"Stále se ještě někdy mezi lidmi objeví názor, že outlet je něco jako second hand nebo výprodej - není to tak, u nás najdou zákazníci nové a mimořádně kvalitní zboží z posledních kolekcí renomovaných značek," uvedl ředitel Outlet Areny Petr Leder.

Uvedl, že Outlet Arena navíc dbá na to, aby všechno zboží v obchodech centra bylo minimálně o 30 procent levnější než by stálo v klasickém obchodě. "Na tuto podmínku bude dohlížet specialista, který bude ceny pravidelně kontrolovat," dodal ředitel Petr Leder.

V Outlet Areně otevřou ve čtvrtek své obchody nejen známé a oblíbené značky z Česka i ze zahraničí, prodej zde zahájí hned několik značek a firem, které v kraji dosud samostatné zastoupení nemají.

Jde například o obchod mimořádně oblíbené čokoládovny Lindt, obchod s francouzskou módou pro pány Jerem, outdoorovou značku Trespass, Boxeur a další.

Zástupci společnosti slibují, že se otevření Outlet Areny, které se ponese ve slavnostním a zábavném duchu nejen ve čtvrtek, ale až do neděle, bude návštěvníkům líbit.

Na zákazníky čeká řada překvapení, nabídek výrazných slev a zábavy. Outlet Arenu Moravia dokonce otevře mimořádná celebrita - humanoidní robot Pepper, který přestřihne pásku a podle slov organizátorů slavnostního otevření se bude s návštěvníky i fotit a tancovat.

Fotogalerie