Auto
09/11/2022 Václav Menšík

Nejlepší mechanik v Česku? Vítěz soutěže pracuje u ostravského prodejce vozů Jaguar a Land Rover

Společnost B of B cars – Jaguar Land Rover Ostrava se může pochlubit opravdovým unikátem. Pracuje u nich nejlepší mechanik v Česku!

V rámci republikové soutěže mezi autorizovanými servisy legendárních britských značek, ve které jsou hodnoceny dovednosti, technické znalosti a zručnost servisních pracovníků, se jejich mechanik Tomáš Ferčák umístil na prvním místě a úspěšně se také účastnil celosvětové soutěže mechaniků v Anglii.

Soutěž Everyday Legend, tedy hrdina každého dne, pořádá výrobce vozů Jaguar Land Rover již řadu let. Z jednotlivých vybraných zemí jsou přísnými testy vybírání ti nejlepší z nejlepších servisních techniků a mechaniků, kteří projdou následně tvrdým technickým testem ve školícím středisku. Mimo jiné musí na vybraném voze v přesně daném časovém úseku najít 5 chyb, diagnostikovat a opravit je.

Foto: archiv B of B cars

Jedná se například o řízené chyby v motoru či elektroinstalaci. To vše za přísných procesních standardů Jaguar Land Rover a navíc v anglickém jazyce.

„Tato soutěž je prestižní záležitostí pro každého dealera. Tomáš u nás pracuje již 13 let a pro Jaguar Land Rover ještě o chlup déle. Je tedy velice zkušený a jeho odbornost a přístup k práci jsou výjimečné,“ řekl o úspěchu pro celou společnost B of B cars její jednatel Ing. David Kiša.

Foto: archiv B of B cars

„Do školení a zvyšování odbornosti našich servisních techniků a mechaniků investujeme každoročně hrubě přes půl milionu korun. Jsem pyšný, že se tato částka projevuje jak v kvalitě pro koncového zákazníka, tak i v rámci dalších hodnocení, jako je tato soutěž. Máme nejlepšího mechanika v Česku a jsme na to velmi hrdi,“ dodává Ing. Kiša.

Sdílejte článek
zavřít reklamu
Reklama