Společnost
19/09/2025 Petr Sobol

Ostrava se bude bavit. Dorazí kouzelník, youtuber i Michal David Revival

Foto: se souhlasem Jiřího Hadaše

PG 2026

Ostrava v polovině listopadu zažije jedno zábavné odpoledne, které udělá radost dětem i dospělým. V K-TRIU proběhne tradiční akce Ostrava se baví.

Akce Ostrava se baví letos nabídne už 19. pokračování. To je na programu v sobotu 15. listopadu v ostravském K-TRIU.

Jako první letos vystoupí kouzelník Jiří Hadaš, jenž program odstartuje v 15 hodin. „S dětmi to opravdu umí, máte se na co těšit," lákají pořadatelé.

V 16 hodin se na pódiu objeví kapela Michal David Revival, která určitě zahraje spoustu slavných hitů, jimiž navodí skvělou atmosféru. Od 17 hodin na scénu nastoupí youtuber Jakub Destro. „Dětské diváky dokáže zaujmout s mobilní zábavou. Věříme, že závěr programu bude tím pravým vyvrcholením," dodávají pořadatelé.

Sdílejte článek
zavřít reklamu
PG 2026