Nejnovější zprávy: Nový trenér Vítkovic? Ne řekli Hadamczik, Vůjtek i Holaň, bude to Trličík Policie se osobně omluví muži, kterého omylem podezřívala ze střelby

Sport

Ostrava City Marathon se blíží! Akce se koná již 22. září

Již 22. září bude Ostrava hostit tradiční běžecký závod Ostrava City Marathon.

Poznej krásu Ostravy na nádherné trase, která tě provede centrem města, přírodou a podél řeky Ostravice se startem na Masarykově náměstí. Již ze samotného názvu můžeme zjistit, že součástí závodu bude nepochybně marathon a že si nevěříš na takovou trať?

Nevadí. Připravili jsme pro tebe také půlmaraton a čtvrtmaraton a jestli s během nemáš ještě tolik zkušeností, můžeš běžet charitativní běh v podobě minimarathonu – Charity RUN, který bude v délce 4,2 km, nejen že uděláš něco pro sebe, ale tento běh bude zároveň věnován na podporu Nedoklubka, což je organizace, která se zabývá předčasně narozenými dětmi.

Myslíš si, že s parťákem či kamarády se to lépe táhne? Možná máš pravdu a i na to jsme mysleli, máme pro tebe štafetový závod v podobě 6x7 km. Mohou startovat mužské, ženské a smíšené štafety. A pokud ti není do běhu, vyzkoušej naší novou trať Nordic Walking.

Pro všechny jednotlivě vypsané kategorie, které najdete v propozicích, jsou vypsané velice zajímavé prizemoney v celkové výši 110 000 korun.

V případě, že si nevěříš na pozice s prizemoney, máme pro všechny připravené jedinečné medaile s unikátním designem, který se ti bude shodovat s logem na tričku, které si můžeš objednat při registraci na internetových stránkách, případně v den závodu při prezentaci.

V případě, že se na závod nebudeš moci dostavit s dostatečným předstihem pro prezentaci k závodu, máme pro tebe další novinku v podobě předzávodního expa, které bude otevřené v sobotu 21. 9. 2019 od 15 hodin v Hotelu Quality Ostrava City, nejen že si můžeš vyzvednout startovní balíček s číslem, ale také bude připraven doprovodný program nejen pro všechny běžce.

Připraven je celodenní program, kde k úžasné atmosféře přispěje bubenická kapela a součástí bude doprovodný program také pro naše nejmenší běžce a všechny děti.

Pro závodníky je připraveno občerstvení v cíli a hlavně pitný režim. Tak co? Stále váháš, jestli se přihlásit?

Tak už neváhej a registruj se na www.ostravacitymarathon.cz