Nejnovější zprávy: Legenda brazilské hudby poprvé v Česku. Gilberto Gil vystoupí na Colours of Ostrava Lidé v kraji chtějí řešit klima. Průzkum však ukázal, že neví, co mají dělat

Gastronomie

Nový podnik v centru Ostravy: Nejen rumové království Spirits Original

​V centru Ostravy na začátku srpna otevřel butik s luxusním alkoholem.

Foto: Vladimír Pryček

Najdete jej na ulici 28.října, kousek od Sýkorova mostu. Motivací pro otevření byla absence podobného podniku v centru Ostravy a nejbližším okolí.

Ambicí podniku je podle provozovatelů oslovit široké spektrum zákazníků. Na své si přijdou jak rumoví začátečníci, pro které jsou ve Spirits připraveny spíše sladší varianty rumů, tak i nadšenci a znalci, kteří vyhledávají spíše nedoslazené (suché) rumy.

Sladké rumy typu elixír chutnají i něžnému pohlaví. Krom nabídky rumů je v designových policích na prodej na tři sta druhů lahví alkoholu. Najdete zde whisky, tequily, pálenky, vodky nebo čím dál oblíbenější pestrou nabídku ginů.

V butiku probíhají také řízené rumové degustace pro veřejnost a firemní klientelu s profesionálními rum ambasadory. Součástí obchodu je i kavárna s kávou Nespresso, v nabídce jsou různé limonády a francouzské čaje Kusmi Tea.

V této chvíli si zde můžete také vybrat ze 40 druhů rozlévaných rumů a nabídka se má do budoucna stále rozšiřovat. Ostravané mají podle majitelů nového podniku rum v oblibě a proškolený personál vám doporučí a nabídne alkohol přesně dle vašich preferencí.

Spirits Original je místo, které je ideální pro nákup dárků nejen pro vaše blízké, ale také obchodní partnery. Většina lahví alkoholu je na prodej v krabičce (nebo tubě) a stávají se tak perfektním dárkem.

S blížícím se vánočním časem mají již nyní v nabídce adventní rumový kalendář a chystají rozšířit svou nabídku o množství dárkových setů.

Spirits Original můžete také potkat v rámci nadcházejícího Oktobeerfestu u Forum Nová Karolina, kde pro vás ve spolupráci s rumy Legandario nachystali pestrou nabídku.

Novinky a akce sledujte na internetových stránkách www.spiritsoriginal.cz, či na facebookovém profilu Spirits Original.

Fotogalerie