Kultura
22/05/2024 Petr Sobol

Na Zámeckém festivalu v Havířově vystoupí Michal David i Holki

Foto: se souhlasem Zámeckého festivalu

V půvabném prostředí havířovského zámku se 31. května a 1. června 2024 uskuteční premiéra Zámeckého festivalu s Rádiem Blaník.

Na scéně vystoupí Michal David s kapelou Kvatro, Legendy se vrací, Turbo, Heidi Janků s kapelou Heidiband a Holki. Kromě toho se diváci mohou těšit také na talentované interprety z regionu, jako je ostravská formace Acoustica, která zahraje světové rockové hity v nevšedním akustickém aranžmá. Z Havířova pak dorazí rocková skupina Allnevr a punk-rockeři Vixlaivant.

Pro návštěvníky, kteří si chtějí vychutnat bohatou nabídku kulinářských lahůdek, bude na festivalu připravena pestrá gastro zóna. Součástí programu bude i soutěžní kuchařský festival Gulášfest, na kterém se budou prezentovat amatérští kuchařští mistři. Pro milovníky piva bude připraveno rozsáhlé portfolio čepovaných piv z pivovarů Plzeňského Prazdroje.

Zábava bude k dispozici také pro nejmenší účastníky festivalu. Nabídka zahrnuje oblíbené skákací nafukovací atrakce, ale také hřiště, vystoupení klauna, deskové hry pro všechny věkové kategorie a speciální program pro děti, který připraví tým Rádia Blaník.

Pro klid a odpočinek bude pod stromy v parku vyhrazena relaxační zóna s čajovnou a pro nepřízeň počasí či přílišné sluneční paprsky bude k dispozici prostorný stan s dostatkem místa k sezení a možností občerstvení.

Během akce se budou návštěvníci moci zúčastnit soutěží s odlehčenou pivní tematikou přímo na pódiu i dalších soutěží o hodnotné ceny. Z vlakového nádraží je to na festival deset minut pěšky, zastávka MHD je vzdálená necelých pět minut.

Vstupenky jsou stále v prodeji.

Sdílejte článek