Nejnovější zprávy: Společnost CENTRUM Moravia Sever otevřela v Opavě autosalon užitkových vozů Mercedes Developer investuje 2 miliardy do zóny v Hrušově. Vznikne tam 700 pracovních míst

Kultura

Na Majálesu Ostrava 2019 ​vystoupí také Mig 21 a Ben Cristovao!

Mig 21 baví již přes 20 let a bude bavit také návštěvníky Majálesu Ostrava, který se uskuteční v pátek 17. května 2019.

Foto: Majáles Ostrava

Dojděte si jejich nadsázku a humor poslechnout i vy. Jak sami tvrdí, přiváží skvělý koncert chlapecké, taneční a striptérské skupiny MIG 21 z Prahy 5 Smíchova.

Další velké jméno, které navštíví Majáles Ostrava 2019, je Ben Cristovao. Interpret, který plánuje oslavit svou desetiletou úspěšnou kariéru v O2 aréně, dorazí v květnu předvést show i do Ostravy.

Spolu se svou koncertní sestavou přijede na Slezskoostravský hrad a stane se tak součástí největšího studentského Majálesu v České republice.

Návštěvníci se mohou také těšit na Poetiku, Paulieho Garanda & Kenny Rough, Puding paní Elvisovej, Malalatu, Sto zvířat, MessenJah, Platonic, Ventolina, John Wolfhooker, NFIX & CANDICE, Drumsound & Bassline Smith b2b Tantrum Desire feat MC Youngman, The Thruth Is Out There.

Lístky mohou zájemci kupovat online na adrese http://www.majalesostrava.cz/vstupenky/ nebo v kamenných prodejnách po celé Ostravě.

Majálesové lístky se dají sehnat i v obchodech Moment či v kavárnách CøKafe v centru i v pobočce v Porubě.

"Vstupenky lze zakoupit také u našeho generálního partnera. Pro rok 2019 se jim stal Colliery CrossFit Ostrava. Až do konce března koupí zájemci lístky za 200 Kč," uvedli organizátoři.

Veškeré informace naleznete na webu http://www.majalesostrava.cz/

Předprodej vstupenek: http://bit.ly/MajalesVstupenky

Událost: https://www.facebook.com/events/745776852454224/