Nejnovější zprávy: Dva kamiony se srazily u Jablunkova, třetí spadl z návěsu Orel skalní s potomkem ve volné přírodě. Další vzácný důkaz návratu dravců!

Společnost

Muž, kterého v Ostravě srazila dodávka, v nemocnici zemřel. Policie hledá svědky

V pondělí došlo v Ostravě k vážné nehodě mezi dodávkou a devětašedesátiletým mužem. Ten v nemocnici svým zraněním podlehl.

Ilustrační foto: Pavel Krmášek

Kriminalisté z Ostravy prověřují okolnosti dopravní nehody, která se stala v pondělí okolo 12 hodiny na ulici Tržní v Ostravě-Vítkovicích. Řidič dodávky Renault Master tady při couvání z parkoviště zřejmě přehlédl devětašedesátiletého muže, který právě přecházel přes zadní část vozidla, a při vyjíždění jej srazil.

Následkem této kolize došlo k vážnému zranění chodce, který ještě v ten den ve večerních hodinách svému zranění v nemocni podlehl," uvedla policejní mluvčí Eva Michalíková.

Kriminalisté v dané věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu usmrcení z nedbalosti. Tímto se obracíme na možné svědky dopravní nehody, kteří se v danou dobu nacházeli na uvedeném místě a samotný děj střetu tak mohli vidět, aby se obrátili na linku 158," dodala Michalíková.