Nejnovější zprávy: Perušič a Schweiner v Ostravě vyhráli skupinu, v sobotu je čeká čtvrtfinále Oprava tajemné Grossmannovy vily odhalila dřevomorku i historické malby

Společnost

Módní přehlídka Beata Rajské rozzářila opavské náměstí

Módní návrhářka Beata Rajská představila přímo pod opavskou Hláskou to nejlepší ze své kolekce, včetně nové řady sportovního oblečení Beata Paradise. A že bylo na co koukat!


Autor: Vladimír Pryček

Tehdy v prosinci na věži opavské Hlásky to byl možná jen spontánní nápad, který klidně mohl zaniknout ve zdvořilostní komunikaci Beaty Rajské a primátora města, to by se však oběma myšlenka, zorganizovat módní přehlídku přímo na náměstí, nesměla tak zalíbil. Jakmile tahle jiskra přeskočila, nebylo úniku a přehlídka musela být zrealizována.

Když se do příprav zapojili silní partneři v čele s Moravian Premium Care, Best of British Cars a tiskárnou Grafico, nebylo pochyb, že to bude show. A taky že byla!

Pozvání Beaty Rajské a partnerů akce přijala řada hostů. Po dvacáté hodině se začali scházet významní podnikatelé a podnikatelky z našeho regionu, politici a další veřejně známé osobnosti. Pánové v nejlepších oblecích, dámy na vysokých podpatcích a v krásných šatech, jako by snad samy chtěly vystoupit na červené molo.

Mezi hosty, a nakonec ani na molu nechyběl primátor města Tomáš Navrátil, zahlédli jsme také Moniku Brzeskovou, kterou bychom bez uzardění mohli nazvat nejkrásnější starostkou kraje. Vždyť moc dalších starostek pyšnících se titulem Miss Europe tu nemáme.

Než prohlídka začala, mohli jsme od Beaty Rajské slyšet samá superlativa směrem k Opavě. „Každý z mého týmu, kdo dnes přijel, byl překvapen tím, jak je Opava krásná,“ prozradila nám během krátkého rozhovoru Beata. „Jsem ráda, že mohu pomoci přilákat lidi do míst, která by možná jinak minuli, což by byla strašná škoda,“ pokračovala dále návrhářka. Poté už se rozpovídala o programu večera, jehož hvězdou byl vedle krásných modelek také Vašo Patejdl.

Její první kolekce pro dnešní večer dostala název KABARET a návrhářka v ní chtěla promítnout svět, který je světem bohatých mužů, ale je to vlastně trochu kabaret, do kterého vždy přijde někdo, kdo nám zamíchá karty a my pak s nimi musíme hrát.

V druhé části přehlídky nám byly představeny modely nové značky BEATA PARADISE, sportovního brandu, který vznikl během lockdownu.

Třetí téma znělo COM’ON, COM’ON a česky jej Beata popsala jako: „Tak už pojď a raduj se a užívej si i ty zdánlivě úplně obyčejné věci!“.

Večer byl úžasný a zábava pokračovala dlouho po skončení módní přehlídky. Beatě Rajské se skutečně podařilo opavské Horní náměstí rozzářit a nám teď vrtá hlavou, které město našeho kraje bude její přehlídku hostit příště.

Fotogalerie

Autor: Vladimír Pryček

Zavřít reklamu