Společnost
28/11/2023 Petr Sobol

Moderní apartmány v atraktivní lokalitě. Villa Whitehouse má na dosah velká ostravská lákadla

Foto: se souhlasem Villy Whitehouse

Ostrava už dávno není městem, kterého se turisté spíše straní. Naopak, je vyhledávanou metropolí se spoustou lákadel.

Ostrava má řadu památek, stejně jako bohatý kulturní a sportovní program. Třetí největší město republiky objevuje stále více turistů, kteří už do Ostravy nejezdí jen na otočku.

Město nabízí stále více služeb a dopředu se posunuly také ubytovací možnosti. „Vnímáme větší nápor turistů. Lidé už v Ostravě tráví dovolené, jezdí sem za památkami. Velký nápor je i v předvánočním období,“ řekla pro patriotmagazin.cz Žaneta Jurášková, která v Mariánských Horách provozuje apartmány Villa Whitehouse.

Tento objekt se čtyřmi apartmány napsal dlouhou historii, současnou podobu však dostal po roce 2019. „Poté, co jsme objekt převzali, jsme všechny apartmány kompletně zrekonstruovali. Máme tady plně vybavené apartmány, lidem poskytujeme nadstandardní služby i maximální soukromí,“ uvedla paní Žaneta.

Snídaně i elektronabíječky

V apartmánech, z nichž ten největší má 150 metrů čtverečních, ubytovaní hosté najdou všechno, co potřebují. Součástí každého apartmánu je mimo jiné plně vybavená kuchyň, pračka, samostatná koupelna a WC. K apartmánům patří rovněž zahrada, střežené parkoviště, v blízkém okolí jsou restaurace, zastávka MHD, stejně jako atraktivní lákadla v čele s Dolními Vítkovicemi nebo ostravskou zoo.

Ubytování ve Ville Whitehouse je vhodné i pro rodiny s dětmi. Kromě turistů tvoří nejčastější klientelu apartmánů podnikatelé a návštěvníci kulturních akcí. Villa Whitehouse nedávno spustila i dvě novinky. „Začali jsme poskytovat snídaně a máme tady i elektronabíječky,“ prozradila majitelka.

Foto: se souhlasem Villy Whitehouse
Sdílejte článek