Nejnovější zprávy: Společnost CENTRUM Moravia Sever otevřela v Opavě autosalon užitkových vozů Mercedes Developer investuje 2 miliardy do zóny v Hrušově. Vznikne tam 700 pracovních míst

Společnost

​Místem nákupů i setkání s programem pro celou rodinu je ostravský Avion

Návštěva Avion Shopping Parku Ostrava je prostě radost. Kromě pohodových nákupů zde mají zákazníci navíc možnost aktivně trávit volný čas.

Foto: Archiv

V obchodním centru si lze nyní kromě výprodejů a nových restaurací užít i řadu oblíbených atrakcí pro malé a velké.

Nikde jinde v Ostravě ani v blízkém okolí nenajdete takovou skladbu obchodů s módou jako v Avionu. Celosvětově populární značky Zara, Pull&Bear, Bershka nebo Stradivarius jistě uspokojí všechny módní nadšence.

A pokud máte zájem spíše o obchody se spotřební elektronikou, sportovními potřebami nebo nábytkem, největším výběrem vás opět nadchnou v Avion Shopping Parku.

Po vydatných nákupech hledají mnozí z vás možnost odpočinku a občerstvení. Avion nabízí dostatek míst, kde je možné si v klidu posedět a dát si něco dobrého, zatímco se o vaše děti postará proškolený personál v hlídaném koutku Avion Junior.

Ať už si pochutnáte na lahodné kávě se zákuskem v jedné ze sedmi kaváren nebo na specialitách v restauracích jako je např. Pizza Coloseum, Bageterii Boulevard, salaterie UGO nebo v mnoha dalších.

V bezprostřední blízkosti nákupního centra můžete aktivně využít svůj volný čas ve velmi oblíbeném a zdarma přístupném Sport Parku – volnočasový areál s bezmála kilometr dlouhou in-line dráhou, dětským hřištěm, lanovkou, ale také multifunkčním hřištěm pro kolektivní i individuální sporty. Navíc si všechny potřebné věci k aktivitám můžete vypůjčit na infostánku.

V areálu Avionu nepřijdou zkrátka ani příznivci adrenalinu. Amatérským závodníkům všech věkových kategorií je v E-MOTION Parku Ostrava určena nejdelší a nejmodernější dráha pro elektro-motokáry ve střední Evropě.

Řadu aktivit si užijete i ve Funparku Žirafa, který s rozlohou 2300 m2 patří k největším zábavním parkům v ČR.

V Avion Shopping Parku Ostrava vždy pohodlně zaparkujete, samozřejmostí je i šatna nebo kojící místnosti.

Podrobnější informace o všech zmiňovaných atrakcích a novinkách najdete na webu www.ostrava.avion.cz. Těšíme se na vaši návštěvu a přejeme dobrou zábavu.