Kultura
25/11/2022 Petr Sobol

Majáles Ostrava odhalil hvězdy. Přijedou Mig 21 a Marpo & Troublegang

V roce 2023 se studenti opět potkají na Slezskoostravském hradě, a to v sobotu, 13. května. Nachystány budou tři scény, které nabídnou více jak 20 vystupujících. Tradičně jej bude celý měsíc předcházet spoustu aktivit, které připraví studentská organizace Younie.

Studentské oslavy příchodu jara už mají v Ostravě svoji neotřesitelnou tradici. Jejich vyvrcholením je právě Majáles Ostrava, který každoročně pořádají studenti Vysoké školy báňská – Technické univerzity Ostrava a Ostravské univerzity.

Mezi největší lákadla 27. ročníku bude patřit skupina Mig 21, která se na Majáles Ostrava vrací po čtyřech letech. Letos si na své přijdou i fanoušci rapu, pro které se představí Marpo & Troublegang a Gleb, na klidnější vlnu poté naladí Raego a Rest. Nebude chybět ani písničkář Thom Artway se svou kapelou. Dále vystoupí raggae formace Nevereš ve složení Cocoman & Dr. Kary & Messenjah, punková Mucha, taneční Malalata, rockoví Hentai Corporation a ostravská alternativní stálice The Truth Is Out There.

Ani na tomto ročníku nebude chybět electro stage, která se svého představení dočká již brzy. První vlna vstupenek je v předprodeji za 250 korun. Vstupenky je možné zakoupit na webových stránkách Majálesu

Sdílejte článek