Nejnovější zprávy: Paštiky, trhané i sušené maso, cider. A všechno s medem, doporučuje včelař ze Šilheřovic Do opavského babyboxu dnes někdo odložil holčičku. Dostala jméno Olinka

Gastronomie

​Lívancovna opět otevírá! Odmění všechny věrné hosty

Oblíbená Lívancovna v ostravském nákupním centru Géčko se po pauze zaviněné koronavirem opět od pondělka těší na své hosty.

Foto: Lívancovna

Podnik, který byl otevřen teprve před rokem, si rychle získal své hosty, kteří do Poruby jezdí nejen z dalších částí Ostravy, ale i z jiných měst.

Lívancovna totiž nabízí nejen domácí lívance v mnoha úpravách, ale i kvalitní kávu a především výbornou zmrzlinu, kterou po pauze rozšíří o nové příchutě.

"V době, kdy jsme byli, stejně jako další podobné podniky, povinně uzavřeni, mi psali lidé, že se těší, až zase otevřeme,“ říká provozovatel Lívancovny Michal Šlachta.

I proto se rozhodl nejen své věrné hosty odměnit a celý první týden obnoveného provozu od něj dostane každý, kdo si objedná kávu (neplatí pro kávu s sebou), lívanec se zmrzlinou a polevou zdarma.

Při obvyklém počtu hostů, kteří Lívancovnu navštěvují, to může být za týden několik stovek lívanců zdarma.

„Stojí mi to za to, cítil jsem v těžkých dobách korovirové nákazy velkou podporu od mých hostů a chci jim to vrátit,“ říká Michal Šlachta.

Dění v Lívancovně, novinky a nejrůznější akce můžete sledovat na jejím facebookovém profilu.