Gastronomie
26/09/2018 Jaroslav Baďura

​Legendární restaurace v srdci Ostravy hledá nového provozovatele

Známá ostravská restaurace s bezmála čtyřicetiletou tradicí hledá nového provozovatele.

Jde o restauraci, která se nyní jmenuje Na Plynární, milovníci dobrého pití a jídla si ji ale budou pamatovat také jako Nashville či Severku.

Restaurace byla otevřena někdy okolo roku 1980 a nahradila nedalekou Severku – také proto dostala její jméno. Po roce 1989 byla rekonstruována a pojmenována na Nashville.

Nyní má restaurace Na Plynární nejen velmi výhodnou polohu blízko samého centra Ostravy, ale také stovku míst uvnitř, kulečníkovou hernu s osmi stoly a předzahrádku s dalšími dvěma stovkami míst.

„Provozovna je plně vybavena včetně baru a zázemí, kde se nachází vybavená kuchyň, zachlazený pivní sklep a příruční sklad. Předzahrádka je osazena pivními sety a dětským hřištěm,“ říká Martin Výtisk ze společnosti 3E PROJEKT, které objekt restaurace patří.

Společnost 3E PROJEKT hledá provozovatele, který by pokračoval v tradici úspěšné restaurace a dále ji rozvíjel.

„Nabízíme pomoc s rozjezdem provozovny, marketingovou a odbornou podporu, školení, profesionální pokladní a skladový systém, výhodně nastavené podmínky spolupráce s jednotlivými dodavateli,“ dodal Martin Výtisk.

Nový provozovatel by měl mít praxi a zkušenosti s vedením restauračního provozu, prokazatelný kapitál alespoň na tři měsíce provozu, a především chuť se zdokonalovat a jít cestou moderních trendů v gastronomii a pivovarnictví.

„Předpokládaný termín převzetí restaurace je listopad tohoto roku,“ dodal Martin Výtisk.

Telefonní kontakt pro případné zájemce: 731 812 922.

Sdílejte článek