Nejnovější zprávy: Převrat! Vondrák má jako hejtman skončit, kdo ho nahradí? Mladá žena na Frýdecko-Místecku přežila srážku s vlakem

Kultura

Kutrová, Kaczi, Kovy. Ostravský PANT zve na tři mimořádné akce

Centrum PANT Ostrava se po rozvolnění naplno pustilo do pořádání zajímavých akcí.

Lucie Kutrová. Foto: se souhlasem Lucie Kutrové

Od zítřka do čtvrtka příštího týdne se návštěvníci PANTu mohou potkat se skutečně inspirujícími osobnostmi.

Holka s bucket listem: 151 dní po evropských stezkách

Pátek 25. 6. v 18:00

Místo: Zahrada Galerie výtvarného umění v Ostravě

Setkání s Lucií Kutrovou, Marvelem a novou knihou v Ostravě!

Po návratu z Pacifické hřebenovky v Americe se Lucka rozhodla prozkoumat nádherné trasy a stezky evropských trailů. Přijďte si popovídat o cestování a zážitcích, její nové knize, ale i plánech, které s Marvelem mají. Máte ideální možnost si novou knihu koupit přímo od Lucky, podepsat, vyfotit se s Luckou i Marvelem!

Vstup volný!

Čechy krásné - Čechy mé Aneb co by asi řekl praotec Čech

Pondělí 28. 6. v 19:00

Místo: Centrum PANT

S Tomášem Šebkem a Karlem Kovy Kovářem zahájíme sérii debat o Česku a Češích. S humorem i vážněji o stavu společnosti, politice a politicích, ale především o nás. Jak se nám žije v naší zemi a jakou bychom ji chtěli mít za 10,15 nebo 20 let?

Co nám chybí a co nadbývá? Co čekáme od blížících se voleb? Kam vlastně naše země kráčí a co by o dnešním Česku a Češích řekl praotec Čech? Nejen o tom si budou s hosty vyprávět Kateřina Huberová, moderátorka Čr Ostrava a Petr Pánek, šéf Centra PANT.

Vstup volný.

On-line přenos můžete sledovat na našem FB a YouTube kanále Centru Pant MEDIA.

Realizováno ve spolupráci Centra PANT a Europe Direct Ostrava.

V centru pozornosti Jana Kunzeho: Kaczi

Čtvrtek 8. 7. ve 20:00

Místo: Centrum PANT

Nová talk show Centra PANT. Večery Jana Kunzeho s výjimečnými umělci, které vás seznámí s jejich životním příběhem, názory a myšlením, navíc okořeněné jejich písněmi a hudbou v netradičním, komorním provedení.

Kaczi je charismatická, osobitá písničkářka s divokou krví a beskydskými kořeny. Jako buskerka s akordeónem si vyzkoušela jaké je to hrát v ulicích skotského Edinburgu , Vídně a dalších evropských měst a zná dobře i podia českých klubů a festivalu.

Svůj temperament přenáší do své autorské hudby a hraje hned na několik hudebních nástrojů. Skládá, hraje, točí videoklipy, stíhá si odskočit na dvacetidenní pout do Santiaga de Compostela ve Španělsku.

Kaczi, civilním jménem Kateřina Kouláková miluje hudbu i život. Energický fenomén o kterém jde slyšet stále víc a víc.

Zavřít reklamu