Nejnovější zprávy: Stíny horkého léta využily krásy Štramberka i okolí ​Zámek v Raduni slaví 700 let festivalem plným chutí a vůní

Společnost

Krajská hygienička se omluvila sestřičce, která podle ní roznášela koronavirus

Krajská hygienička Pavla Svrčinová, která dnes na mítinku po zasedání krizového štábu hovořila o nezodpovědné zdravotní sestře, která chodila i s potížemi do práce a nakazila řadu lidí, se vpodvečer za svá slova omluvila.

Krajská hygienička Pavla Svrčinová. Foto: Petr Broulík

Magazín PATRIOT, který jako jediný přinesl rozhovor se zmíněnou zdravotní sestrou, přináší omluvu hlavní hygieničky v plném znění.

"Dne 27. 3. 2020 byla na tiskové konferenci po jednání bezpečnostní rady Moravskoslezského kraje poskytnuta nepravdivá informace o docházení do zaměstnání zdravotní sestry onkologického oddělení v době kdy již byla zjevně nemocná.

Bohužel tato informace nebyla pravdivá, bohužel jsem si v tomto případě neověřila informace poskytnuté mými podřízenými. Moje jednání nemělo poškodit danou pracovnici ani společnost Agel a.s.

Dnes jsem se telefonicky a e-mailem této zdravotní sestře omluvila. Omluva byla zaslána i vedení jejího zaměstnavatele Agel a.s.

MUDr. Pavla Svrčinová, Ph.D. vedoucí služebního úřadu ředitelka Krajské hygienické stanice Moravskoslezského kraje se sídlem v Ostravě"

Reklama ×