Gastronomie
07/03/2021 Jaroslav Baďura

Kopřivnická Tatra hledá provozovatele restaurace v areálu nového muzea

Zajímavou nabídku pro zkušené gastronomy zveřejnila kopřivnická automobilka na svém webu.

Restaurace vzniká u dokončovaného Muzea nákladních automobilů TATRA a depozitáře motorového vozu Slovenská strela.

"Objekt restaurace vzniká rekonstrukcí historické technické budovy vedle nového muzea a nově vystavěného depozitáře, primárním záměrem společnosti TATRA TRUCKS je umožnit poskytování restauračních služeb návštěvníkům těchto kulturních zařízení," uvedla automobilka.

Pronajímatel očekává, že budoucí nájemce bude schopen poskytnout stravovací a občerstvovací služby pro široké spektrum návštěvníků muzea a depozitáře (individuální návštěvníci, rodiny s dětmi, školní výlety, jiné organizované skupiny atd.).

"Pro hrubou orientaci lze uvést, že stávající muzeum automobilů TATRA, Technické muzeum TATRA, navštíví ročně asi 100 000 návštěvníků."

V současné době je rekonstrukce objektu restaurace finalizována. Pronajímatel předpokládá, že dokončovací stavební práce včetně vybavení interiéru by mohly být provedeny již ve shodě s novým nájemcem.

Plocha restaurace je cca 400 m2, předpokládaný termín zahájení provozu je 06/2021 (předpokládaný termín otevření nového muzea a expozice depozitáře).

Veškeré podmínky pronájmu budou dohodnuty s potenciálním nájemcem individuálně - pronajímatel bude zvažovat ochotu nájemce provozovat restauraci v souladu se zamýšleným účelem a v předpokládaném rozsahu, stejně jako připravenost podílet se finančně a organizačně na dokončení interního vybavení restaurace.

Prohlídky nabízených prostor proběhnou po individuální dohodě.

Kontaktní osoba je Radim Bujnoch, email: radim.bujnoch@tatra.cz, tel: 605 433 475.

Sdílejte článek