Nejnovější zprávy: Bezmocný senior ležel tři dny ve vaně. Povedlo se ho zachránit? U přechodu se Slovenskem havarovaly tři kamiony. Silnice je neprůjezdná

Gastronomie

Kam dnes na oběd? Dejte si sendvič s kuřecím a hummusem na Palouku!

Za pár týdnů to bude rok, co bývalou restauraci Sport Club v centru Ostravy, nedaleko od Komenského sadů, nahradil stylový Palouk.

Foto: Palouk

A byla to změna k lepšímu po všech stránkách - změnil se interiér, nabídka piva a hodně nahoru šlo jídlo.

Na Palouku skotačí veselá parta, posuďte sami povídání na webu restaurace: Restaurace Palouk, to je tvoje jistota v městské džungli. Na Palouku vždy potkáš své známé a zapomeneš na všechen ten stres, co je tam někde venku. Ale dávej si pozor, když se sejde celá parta, může se z toho stát pěkný zvěřinec!

Takže ať se dnes sejde celá vaše parta nebo jen hledáte pěkné místo s dobrým jídlem, kde ukojíte polední hlad, pak dnes doporučujeme právě Palouk.

Nás dnes z nabídky nejvíce zaujal chlebový sendvič s kuřecími nudličkami, hummus, ledový salát, chilli majonéza, ale výběr je mnohem širší.

V denním menu jsou dvě polévky, uzená s kroupami a drůbeží vývar, českou kuchyni zastupuje uzené maso, bramborový knedlík a červené zelí.

Dále je k mání Španělský ptáček, kachní játra na červeném víně nebo grilovaný sýr halloumi na míchaném salátě s dresinkem z pečených rajčat.

Máte zajímavé denní menu a chcete k vám pozvat hosty? Napište na info@patriotmagazin.cz.