Společnost
23/08/2021 Václav Menšík

Hráči HC Vítkovice Ridera převzali nové vozy KIA

Radim Kolibík

Extraligový klub již druhou sezonu využívá flotilu vozů od společnosti AUTOBOND GROUP, a.s.

Ve středu se ledová plocha Ostravar arény zaplnila neobvyklým způsobem. Jasně, rolby tam jezdí mnohokrát denně, ale že se okolo středového kruhu seřadí šest nablýskaných aut, na to tam ledaři úplně zvyklí nejsou.

Nejdřív najela auta, pak se objevili hráči A-týmu v čele s kapitánem Romanem Polákem i staronovou posilou Robertsem Bukartsem. Všichni se hned vrhli na led mezi auta a začali zkoumat rozměry kufru, technické vychytávky nového Sorenta a zjišťovali, kolik že má koní ten krásný ProCeed GT.

Zatímco se hráči věnovali autům, měli jsme čas krátce pohovořit se zástupci klubu i AUTOBOND GROUP, a.s.

„Kiu Sorento jsem měl před mnoha lety, když jsem hrál v zahraničí a měl jsem ji opravdu rád. Teď, když mohu řídit nové moderní Sorento na našich cestách za extraligovými zápasy, užívám si každý kilometr a baví mě, jak je nová Kia komfortní a skvěle vybavená,“ pochvaloval si partnerství sportovní ředitel Roman Šimíček.

Z družné debaty mezi hráči, managementem společnosti AUTOBOND GROUP, a.s. a vedením HC Vítkovice Ridera bylo jasně cítit, jak si všichni spolupráce tradičního sportovního klubu s jedním z nejvýznamnějších dealerů automobilů nejen na Ostravsku váží a jakou jim dělá radost.

„V AUTOBONDu sdílíme podobné hodnoty jako hokejisté Vítkovic. Ambice, odhodlanost, týmová hra i pokora. Těší nás, že můžeme být dlouhodobými partnery klubu,“ prozradil Milan Štědra, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti AUTOBOND GROUP, a.s.

Ještě trochu oficialit, zdánlivě nekonečné pózování pro náročné fotografy a můžeme vyrazit. Sedáme do auta k Robertsu Bukartsovi a během jízdy z něj taháme první dojmy. Z auta, ne z týmu, ten ještě pořád docela zná, vždyť tady hrál v předminulé sezoně.

„Kluci, to auto je super, má všechny vychytávky, automatickou převodovku, v Ostravě je obratné, docela silné a nabízí dost prostoru i pro mé děti,“ sype to ze sebe Roberts za volantem oranžového XCeedu.

Nezbývá než si přát, aby stejně obratní, silní a spolehliví, jako nová auta, kterými jezdí, byli i hráči Vítkovic na ledě.

Sdílejte článek
zavřít reklamu
Reklama