Gastronomie
14/05/2019 Jaroslav Baďura

Grilovací sezona začíná s Radkem Kašpárkem v Outlet Arena Moravia!

Oblíbená a tolik očekávaná grilovací sezona už klepe na dveře. Jste na ni připraveni?

"V Outlet Arena Moravia vás o víkendu 18. - 19. května na grilovací sezonu připravíme pod dohledem mistra kuchaře Radka Kašpárka. A navíc nakoupíte módní značky se slevou až 80 %. Využijte jedinečný víkendový výprodej a staňte se mistrem grilování," zvou organizátoři akce.

V sobotu 18. května od 12 – 18 hodin se v Outlet Arena Moravia ponese vše na vlně grilování a dobrého jídla. Připraven je bohatý doprovodný program, který nabídne řadu mimořádných a nezapomenutelných gastronomických zážitků pod taktovkou držitele michelinské hvězdy Radka Kašpárka.

"A zároveň si odpočinete v naší relax zóně a odnesete si vzpomínku z fotostánku Outlet Arena Moravia," uvádějí organizátoři.

Solíme suroviny před nebo po? Potřebuje maso odpočívat? Jaké jsou triky a fígle, aby vám grilování šlo od ruky? Dozvíte se a naučíte v jedinečné Škole grilování od Radka Kašpárka.

Mimo to budou pro vás připraveny soutěže v ochutnávání po slepu, které prověří vaše chuťové smysly, autogramiáda či talk show se špičkovým šéfkuchařem Radkem Kašpárkem, kde vám prozradí nejen své kuchařské začátky, ale také něco o své úspěšné restauraci Field.

V neděli 19. května v Outlet Arena Moravia budeme pokračovat v rozjetém víkendu plného slev až 80 %. V pohodové atmosféře Outlet Arena Moravia nakoupíte z více než 50 prodejen nejen značkovou módu, ale také doplňky pro vaši domácnost.

Těšíme se na vás od 10 do 20 hodiny.

Přijďte o víkendu 18. - 19. května do grilem provoněné Outlet Arena Moravia a nepodceňte přípravu na grilovací sezónu!

Sdílejte článek